Ogłoszenia Duszpasterskie 10 września 2023

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIII Niedzielę Zwykłą – 10 września 2023

  1. Dziś w Markowej – beatyfikacja rodziny Ulmów wraz z dziećmi. Zostali zamordowani bo wzięli w obronę żydów. Także w kościele rozpoczynamy Tydzień wychowania chrześcijańskiego – jest to wezwanie do modlitwy za dzieci i młodzież.
  2. W Środę – Nabożeństwo Fatimskie od godz. 17.00 okazja do spowiedzi, przynieśmy lampiony na procesje, intencje dziękczynno błagalne wypisujemy na kartkach wyraźnie – serdecznie dziękujemy i zapraszamy.
  3. W czwartek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – tradycyjnie już adoracja Najśw. Sakramentu – 19.00- 20.00
  4. W piątek święto NMP – Matki Bożej Bolesnej – poświęcenie ziarna.
  5. W sobotę wsp. Św. Męczenników Korneliusza i Cypriana.
  6. W czwartek firma malarska rozpoczyna malowanie II części kościoła – dlatego ta część kościoła będzie przez jakiś czas wyłączona z użytku – będziemy wchodzić bocznymi drzwiami do nowej części kościoła – prosimy o zrozumienie.
  7. W przyszłą niedzielę składamy ofiary na malowanie kościoła.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła, kwiaty paniom; Kula Maria, Kasprzyk Zofia, Trepka Regina, Trepka Barbara i Grzegorz, Bielach Justyna i Michał, Porębski Marcin, Włodarska Anna, Krzysztof i Anna Pyrek wraz z synami, W związku z wyłączoną częścią kościoła na czas malowania w sobotę powierzamy troskę o nasz kościół kolejnym tylko 5 rodzinom.
  9. W Gościu Niedzielnym – Święta rodzina Ulmów, Męczennicy z Markowej