Ogłoszenia Duszpasterskie 13 sierpnia 2023

Ogłoszenia Duszpasterskie na XIX Niedzielę Zwykłą – 13 sierpnia 2023

  1. Dziś Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00. Mszy św. o godz. 16.00 nie będzie. Także dziś przyjmujemy pielgrzymów z Krakowa jak zawsze uczyńmy to z życzliwością i gościnnością.
  2. W poniedziałek wsp. Św. Maksymiliana M. Kolbego Męczennika – odpust w parafii Św. Maksymiliana w Olkuszu.
  3. We Wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP Msze Św. jak w każdą Niedzielę. Na każdej Mszy poświęcenie ziół i kwiatów. Święto Wojska Polskiego.
  4. W Środę – Nowenna do MB Nieustający Pomocy. Bierzmy liczny udział w tej nowennie.
  5. W czwartek – wsp. Św. Jacka i tradycyjnie już adoracja Najśw. Sakramentu – 19.00- 20.00
  6. 9 września sobota planowana jest tradycyjna już pielgrzymka do Kalwarii Zebrzdowskiej – koszt 40 zł od osoby .
  7. 10 września jest organizowana dekanalna pielgrzymka do Markowej na beatyfikację rodziny Ulmów. Zapisy w parafii Św. Maksymiliana w Olkuszu.
  8. W przyszłą Niedzielę u nas Uroczystość odpustowa – Suma o godz. 12.00 – odprawi ją Ks. Inf. Jakub Gil z Wadowic. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość wszystkich parafian, panie w strojach regionalnych, asystę , służbę liturgiczną, straż pożarną i gości. Jest to również III Niedziela miesiąca – ofiary składamy na dalsze prace w naszej świątyni.
  9. Serdeczne Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła, ofiarę na kościół i bieliznę ołtarzową paniom; Ćwięczek Ewa, Piekarz Henryka Skotniczna Teresa, Piątek Agnieszka, Kluczewska Maria Kluczewska Beata, Romantowska Agata, Krzemień Zofia, Wcisło Anna Piasna Sabina. W sobotę powierzamy troskę o nasz kościół kolejnym rodzinom.
  10. W Gosciu Niedzielnym; – Kościół wciąż młody, papież otarł łzy.