Ogłoszenia Duszpasterskie 16 lipca 2023

Ogłoszenia Duszpasterskie na XV Niedzielę Zwykłą – 16 lipca 2023

 1. W Środę – Nowenna do MB Nieustający Pomocy. Bierzmy liczny udział w tej nowennie.
 2. W czwartek – adoracja Najśw. Sakramentu – 19.00- 20.00
 3. W sobotę – Wsp. Św. Marii Magdaleny.
 4. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Osób Starszych – w modlitwie pamiętajmy o naszych seniorach. Także odbędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych po każdej Mszy Św. modlitwa w intencji kierowców i podróżujących.
 5. Serdeczne podziękowanie za dzisiejsze ofiary na prace w naszej świątyni.
 6. W czasie odpustu 20 sierpnia uroczystą sumę odpustową o godz. 12.00 odprawi Ks. Infułat z Wadowic – Ks. Jakub Gil. – 1 r. poświęcenia nowej części kościoła.
 7. INFORMACJA – W dniu 17.07.2023r. (Poniedziałek) o godzinie 19:00 w Szkole Podstawowej w Osieku odbędzie się spotkanie osób zainteresowanych upamiętnieniem zamordowanych mieszkańców z terenu Osieka i Zimnodołu w okresie II wojny światowej. Planuje się wykonanie pamiątkowego obelisku z tablicą. Zapraszamy wszystkich, których może to dotyczyć. Grupa inicjatywna
 8. Serdeczne Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła, ofiarę na kościół paniom; Katarzyna Chudzik, Zbroja Anna z synem Jankiem, Kulig Maria i Pan kościelny Ryszard. W sobotę powierzamy troskę o nasz kościół kolejnym rodzinom.
 9. W Gościu Niedzielnym:
  • Francja – przyczyny gniewu na ulicach
  • Kardynał Krajewski na Ukrainie
  • Rzeź Wołyńska – 80 rocznica