Ogłoszenia Duszpasterskie 17 września 2023

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą – 17 września 2023

 1. Jutro św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży.
 2. We wtorek o godz. 15.00 – pogrzeb śp. Waldemara Filo
 3. W Środę – św. męczenników koreańskich – tradycyjnie Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – będziemy modlić się w intencji dzieci i młodzieży.
 4. W czwartek – Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty – tradycyjnie już adoracja Najśw. Sakramentu – 19.00- 20.00.
 5. W sobotę wsp. Św. O. Pio kapłana – ucałowanie relikwii.
 6. Jutro firma malarska Pana Kondratowicza rozpoczyna malowanie II części kościoła – dlatego ta część kościoła będzie przez jakiś czas wyłączona z użytku – będziemy wchodzić bocznymi drzwiami do nowej części kościoła – prosimy o zrozumienie. Kosztorys malowania 140 tyś zł. Mamy nadzieję że w III ratach spłacimy malowanie.
 7. Serdeczne Bóg Zapłać za dzisiejsze ofiary na malowanie kościoła.
 8. Serdeczne Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła, kwiaty paniom; Górka Anna, Piątek Agata, Tracz Marta z synem Jakubem, Kocjan Krystyna, Świda Joanna. W związku z wyłączoną częścią kościoła na czas malowania w sobotę powierzamy troskę o nasz kościół kolejnym tylko 5 rodzinom.
 9. W Gościu Niedzielnym – Odpowiedzialność za słowo – język mediów,
  • Beatyfikacja rodziny Ulmów z Markowej
  • W Niedzieli ; – Kto kradnie nam dzieci
  • Co zrobić gdy dziecko odchodzi nam od wiary