Ogłoszenia Duszpasterskie 20 Kwietnia 2024

Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocy – 20 kwietnia 2024

1. Dziś rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Uroczystość odpustowa w parafii Dobrego Pasterza w Olkuszu.
  2. We Wtorek Uroczystość Św. Wojciecha – głównego Patrona Polski Naszemu Panu Organiście Wojciechowi składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i Błogosławieństwa Bożego.
  3. Opieki św. Patrona Wojciecha. Wszystkim Wojciechom najlepsze życzenia.
  4. W Środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy.
  5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu – od 19 – 20ej. Wsp. Św. Marka ewangelistę.
  6. Serdeczne Bóg Zapłać za dzisiejsze ofiary na dalsze prace w naszym kościele.
  7. Wchodząc głównym wejściem do naszej świątyni po prawej stronie pod krzyżem jest zakupiona nowa marmurowa kropielnica – z wodą święconą. Należy zanurzyć palce w wodzie święconej i uczynić znak Krzyża Świętego i tego też uczmy nasze dzieci. Koszt kropielnicy 10.000 zł.
  8. Serdecznie dziękujemy za troskę o czystość kościoła i ofiarę na kościół Paniom; Tracz Janina, Beata Kiełtyka, Garnek Sabina, Paulina Sosnowska, Lidia Drygała, Katarzyna Wcisło, Joanna Talak. W sobotę prosimy kolejne rodziny.
  9. W Gościu Niedzielnym:
    • Niedziela dobrego Pasterza