Ogłoszenia Duszpasterskie 27 sierpnia 2023

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXI Niedzielę Zwykłą – 27 sierpnia 2023

 1. W poniedziałek wsp. Św. Augustyna bpa i dr kościoła.
 2. We Wtorek wsp. męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
 3. W Środę – Nowenna do MB Nieustający Pomocy. Bierzmy liczny udział w tej nowennie.
 4. W czwartek – tradycyjnie już adoracja Najśw. Sakramentu – 19.00-20.00
 5. I Piątek miesiąca do południa – nawiedzenie chorych z Panem Jezusem popołudniu spowiedź pierwszo piątkowa zwłaszcza dla dzieci rozpoczynających już niebawem Nowy Rok Szkolny – od 16.00 – 18.00
 6. I Sobota miesiąca – Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP – o 17.00 okazja do spowiedzi, różaniec i medytacja oraz o godz.18.00 Msza Święta zbiorowa za naszych bliskich zmarłych.
 7. W przyszłą niedzielę wsp. Św. Grzegorza Wielkiego papieża – pamiętajmy w naszych modlitwach o ks. Bp. Grzegorzu.
 8. Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej – koszt 40 zł od osoby, zapisy w zakrystii – wyjazd w sobotę 9 września o godz. 6.30 .
 9. Serdeczne Bóg zapłać za przyjęcie pielgrzymów, za waszą życzliwość, gościnność – w waszych domach i szkole podstawowej.
 10. Serdeczne podziękowanie za piękne przeżycie, wasze uczestnictwo w naszym odpuście parafialnym, za wszelkie dary serca, za ostatnie ofiary które wyniosły 12.220 zł i zostały wpłacone na konto naszej parafii. We wrześniu rozpoczynamy układanie posadzki granitowej i rozpoczynamy malowanie drugiej części kościoła.
 11. Serdeczne Bóg zapłać pani Zofii Kluczewskiej za ofiarę 1500 zł na nasz kościół.
 12. Serdeczne Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła, kwiaty paniom; Agnieszka Kluczewska, Anna Banasik, Wiolleta Klich Dorota Lecińska, Małgorzata Gwizdała, Helena Stach, Katarzyna Kurek, W sobotę powierzamy troskę o nasz kościół kolejnym rodzinom.
 13. W Gościu Niedzielnym
  • Trzeźwi w sierpniu i co dalej?
  • Dość udawania.