Ogłoszenia Duszpasterskie 28 Kwietnia 2024

Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocy – 28 kwietnia 2024

1. Trwamy w radości ze Zmartwychwstania Jezusa.
  2. W poniedziałek święto Św. Katarzyny Sieneńskiej dr kościoła
  3. W Środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy. Rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa Majowe codziennie w naszej świątyni o godz. 17.45. Zachęcamy do podtrzymywania pięknej tradycji zwyczaju śpiewania litanii Loretańskiej przy ozdobionych krzyżach, figurach czy kapliczkach.
  4. W czwartek wsp. św. Atanazego bpa i dr kościoła. Adoracja Najświętszego Sakramentu – od 19 – 20ej.
  5. W piątek NMP Królowej Polski – głównej Polski – Msze Św. w piątek o godz. 9.00, 11.00, 16.00. Na godz. 16.00 zapraszamy Straże Pożarne ku czci św. Floriana. Nawiedzenie chorych od godz. 10.00. Spowiedź pierwszo piątkowa od godz. 15.00
  6. W sobotę wsp. św. Floriana patrona strażaków. Jest to także pierwsza Sobota miesiąca – Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP – o godz. 17.00 różaniec, medytacja, o godz. 18.00 Msza św. za naszych bliskich zmarłych.
  7. W przyszłą niedzielę – I Niedziela miesiąca – adoracyjna zmianka Taj. Różańca.
  8. Serdeczne Bóg Zapłać za ostatnie ofiary na dalsze prace w naszym kościele które wyniosły 12.400 zł i została zapłacona kropielnica.
  9. Serdecznie dziękujemy rodzinie z osieka za ofiarę 600 zł na figurę św. Józefa.
  10. Serdecznie dziękujemy za troskę o czystość kościoła i ofiarę na kościół Paniom; Sylwia Kocjan z Karolem, Justyna Grzegorzewska – Żak, Ewa Pławna z Jasiem, Ewelina Pławna, Ewa Wolańska – Pławny z Polą i Mają, Marta Marszałek. W sobotę prosimy kolejne rodziny.
  11. W Gościu Niedzielnym;
    • Rozmowa z rodzicami Heleny Kmieć – świeckiej Misjonarki Zamordowanej w Boliwi.