Ogłoszenia Duszpasterskie 30 lipca 2023

Ogłoszenia Duszpasterskie na XVII Niedzielę Zwykłą – 30 lipca 2023

 1. We Wtorek rozpoczyna się miesiąc sierpień – czas szczególnej modlitwy o trzeźwość w naszej Ojczyźnie. Zachęcamy do podejmowania abstynencji w int. osób uzależnionych i w duchu wynagrodzenia za grzechy pijaństwa.
 2. Środę – Matki Bożej Anielskiej – odpust Porcjunkuli . Można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami /stan łaski uświęcającej, komunia św., i modlitwa w int. Ojca Świętego/ Nowenna do MB Nieustający Pomocy. Bierzmy liczny udział w tej nowennie.
 3. W czwartek – adoracja Najśw. Sakramentu – 19.00- 20.00
 4. I Piątek miesiąca do południa nawiedzenie chorych z Panem Jezusem po południu spowiedź od godz. 16.30 – 18.00.
 5. I Sobota miesiąca – wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi – o godz. 17.oo okazja do spowiedzi różaniec medytacja o godz. 18.00 Msza święta zbiorowa za naszych bliskich zmarłych.
 6. Zbiórka z ofiar św. Krzysztofa jako pomoc misjonarzom wyniosła 1600 zł i wpłacono na ten cel – Serdeczne Bóg zapłać.
 7. Serdeczne Bóg zapłać za troskę o czystość kościoła, ofiarę na środki czystości paniom; Fajkuchen Lidia, Wojas Marta, Włoch Mirosława, Włoch Sylwia, Mączka Mirosława, Wąs Czesława, Wąs Renata, Redel Małgorzata. W sobotę powierzamy troskę o nasz kościół kolejnym rodzinom.
 8. W Gościu Niedzielnym:
  • Światowe dni młodzieży – szansa na ożywienie wiary
  • Pielgrzymki – ta droga niesie człowieka