Ogłoszenia Duszpasterskie 9 czerwca 2024

Ogłoszenia Duszpasterskie na X Niedzielę Zwykłą – 9 czerwca 2024

1. Dziś ofiarą do puszek wspieramy świątynie Opatrzności Bożej. Nabożeństwa Czerwcowe codziennie o 17.45 – bierzmy liczny udział.
  2. We Wtorek – Święto – Św. Barnaby Apostoła
  3. W Środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek wsp. Św. Antoniego z Padwy – Tradycyjnie Adoracja Najśw. Sakramentu – 19.00 – 20.00. Jest to także 13 dzień miesiąca – więc jest nabożeństwo Fatimskie – od godz. 17.00 okazja do spowiedzi o godz. 18.00 – Msza Św. dziekczynno- błagalna – prosimy przynieść świece.
  5. W piątek – wsp. Bł. Michała Kozala.Także 25 r. wizyta jana Pawła II w Sosnowcu.
  6. W przyszłą Niedzielę jako III Niedzielę miesiąca – ofiary na prace w naszym kościele.
  7. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim za udział w procesjach w oktawie Bożego Ciała.
  8. Serdeczne podziękowanie rodzinom Janczarskich z końca Osieka za ofiarę 2.000 zł na figurę Św. Józefa. Sredecznie Dziękujemy.
  9. Serdecznie dziękujemy za troskę o czystość kościoła i ofiarę na kościół Paniom Wiesława Kocjan, Agnieszka Janczarska, Beata Drygała, Magdalena i Oliwia Sioła, Grazyna Filo, Edyta Kardaś, Maria Wierciak, Małgorzata Nawara W sobotę prosimy rodziny z ul. Leśnej.
  10. W gościu niedzielnym:
    • więcej odwagi – nie wstydzę się wiary – koncerty uwielbienie Jezusa
    • weź udział w wyborach tak ważnych dla naszej Ojczyzny.