Ogłoszenia Duszpasterskie 14 Kwietnia 2024

Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocy – 14 kwietnia 2024

1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Biblijny – zawsze jest to okazja by czytać Pismo Święte w naszych rodzinach.
  2. W Środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy.
  3. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu – od 19 – 20ej.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 12.00 dokonamy poświęcenia Książeczek – modlitewników I Komunijnych dla dzieci.
  5. Serdecznie zapraszamy dzieci klas III z rodzicami.
  6. Serdecznie dziękujemy za ofiarę 500 zł na figurę Św. Józefa; od Józefa z Osieka.
  7. Ogłoszenie o nowej części cmentarza.
  8. Informujemy naszych parafian i przybywających do nas gości iż po Świętach Wielkanocnych – Niedzielą Bożego Miłosierdzia – nastąpiła zmiana odprawiania Niedzielnych i Świątecznych Mszy Św. – będą o pełnych godzinach zegarowych – 8.00, 10.00, 12.00 i 16.00.
  9. Serdecznie dziękujemy za troskę o czystość kościoła i ofiarę na kościół Paniom; Wiesława Ziarno, Jadwiga Bobyla Maria Tracz, Małgorzata Prządo, Grażyna Kluczewska i Panom Mateusz Talak, Przemysław Wąs, Mieszko Kocjan. W sobotę prosimy kolejne rodziny.
  10. W Gościu Niedzielnym;
    • Święto chrztu Polski